Hopp til hovudinnhald Hopp til søk Hopp til bunntekst

Einingar


Eining  Leiar Telefon Epost
Organisasjon, arkiv og IKT  Sten Andersen 35 06 23 10 sten.andersen@vinje.kommune.no
Økonomi, plan og utvikling  Gry Åsne Aksvik 35 06 24 00 gry.aasne.aksvik@vinje.kommune.no
Tenestetorget Sten Andersen  35 06 23 10  sten.andersen@vinje.kommune.no 
Teknisk drift og vedlikehald  Åge Verpe 35 06 24 50 aage.verpe@vinje.kommune.no
Kultur Signe Marie Kittelsaa 35 06 23 50 signe.m.kittelsaa@vinje.kommune.no 
Næring  Toril Nicolaisen 35 06 23 80 toril.nicolaisen@vinje.kommune.no
Reinhald og tekstil  Signe Olesrud 35 06 24 30 signe.olesrud@vinje.kommune.no
Helse og omsorg  Kari Dalen 478 94 710 kari.dalen@vinje.kommune.no
Kjøkendrift  Torgrim Thomassen 35 06 25 70 torgrim.thomassen@vinje.kommune.no
Åmot skule  Marit Kristine Hovind 35 06 22 03 marit.kristine.hovind@vinje.kommune.no
Edland skule  Heidi Hylland 35 06 22 63  heidi.hylland@vinje.kommune.no
Rauland skule  Asle Karlsson Bø 35 06 22 53 asle.karlsson.bo@vinje.kommune.no
Øyfjell oppvekstsenter  Dag Rune Sandvik 35 06 21 80 dag.rune.sandvik@vinje.kommune.no
Åmot barnehage  Gerd Lyngstad Kroken 35 07 20 36 gerd.l.kroken@vinje.kommune.no
Edland barnehage  Katrine Grindalen 35 06 22 92  katrine.grindalen@vinje.kommune.no
Rauland barnehage  Heidi Rønningen 35 06 22 80 heidi.rønningen@vinje.kommune.no
NAV  Gerd Kari Skålen 35 06 23 00 gerd.k.skaalen@vinje.kommune.no 

 

  • eBillett
  • Fjellnettverket
  • visithaukeli logo
  • visitrauland logo
  • VisitVinje Logo
  • nasjonalparkkommune logo

vinje.kommune.no nyttar informasjonskapslar (cookies) slik at me kan yte deg betre service. Informasjonskapslane blir i hovudsak nytta for trafikkmåling og optimalisering av tenesten. Du kan fortsette å bruke vinje.kommune.no som vanleg dersom du godtek dette. Dersom du vil vita meir, kan du lese om vår bruk av informasjonskapslar. Lukk